Sprzęt Poleasingowy

Wybierz interesujący Cię oddział:

POLEASINGOWE LAPTOPY

I KOMPUTERY JAK NOWE!

W ciągłej sprzedaży posiadamy poleasingowe (używane 2, 3 lub 4 letnie) laptopy, komputery stacjonarne  oraz drukarki(do domu i pracy).

Bardzo duży wybór sprzętu znanych producentów – DELL, HP, LENOVO, FUJITSU. W każdej chwili „od ręki” dostępnych jest:

– ponad 20 modeli laptoów

– co najmniej 10 modeli komputerów stacjonarnych

Laptopy i komputery stacjonarne sprzedawane przez naszą firmę są od razu gotowe do pracy i posiadają:

  • oryginalny system operacyjny Microsoft Windows 10 w polskiej wersji językowej (naklejka licencyjna na obudowie, pod baterią lub zapisana w BIOSie);
  • najnowsze aktualizacje do systemu podnoszące bezpieczeństwo pracy;
  • pakiet biurowy LibreOffice w polskiej wersji językowej (edycja dokumentów tekstowych, arkusz kalkulacyjny, prezentacje, bazy danych);
  • dodatkowe oprogramowanie użytkowe (odtwarzacze, kodeki, i inne);
  • co najmniej 2-rdzeniowy procesor;
  • minimum 4GB pamięci RAM;
  • LAPTOPY posiadają sprawną baterię – czas pracy, w zależności od modelu, waha się od minimum 30 minut do kilku godzin.

Gwarancja na laptopy wynosi 3-miesiące w standardzie lub 12-miesięcy jako rozszerzona za dopłatą 100zł netto (123zł z VAT).

Gwarancja na komputery wynosi 3, 6 lub 12 miesięcy w standardzie w zależności od modelu (bez możliwości rozszerzenia za dopłatą).

Wszystkie laptopy i komputery są sprawdzone pod kątem uszkodzeń mechanicznych i wizualnych. Żaden nie ma ukrytych wad. W przypadku wystąpienia usterek w okresie gwarancyjnym, dokonujemy nieodpłatnej naprawy lub w razie braku możliwości jej wykonania, wymieniamy uszkodzoną sztukę na inną (o takich samych lub lepszych parametrach).

Wszystkie komputery można zobaczyć oraz przetestować w naszych 3 placówkach. Jeśli zainteresuje Państwa dany model znajdujący się w mniej dogodnym do dojechania oddziale, jest możliwość przewiezienia go do innego punktu.

Istnieje możliwość rezerwacji danego sprzętu. Można to zrobić osobiście, telefoniczne lub e-mailem (do 3 dni roboczych).

Dodatkowo, sprzęt możemy wysłać do Państwa firmą kurierską. Forma płatności: przedpłata (darmowa wysyłka) lub za pobraniem (koszt 20zł).

Jeżeli interesuje Cię dany laptop/komputer, który jest dostępny w innym oddziale, możemy go przetransportować dla Ciebie do danego punktu jeszcze tego samego dnia, uwzględniając to w rozmowie telefonicznej z naszym sprzedawcą.

Ostatnia aktualizacja dnia 11-04-2023r.