fbpx

PC dla graczy

KOMPUTERY UŻYWANE

Możliwość zagrania w premierowe gry często wiąże się z koniecznością posiadania komputera o najnowszych wymaganiach sprzętowych. Brak wystarczającej pamięci, posiadanie przestarzałej karty graficznej lub procesora często wymusza modernizację własnego sprzętu, co może stanowić niemały wydatek. Rozwiązaniem w takiej sytuacji są używane komputery do gier.

Głównym atutem tego typu pecetów jest niewielka cena. Zazwyczaj zostaje obniżona od kilkunastu do kilkudziesięciu procent. Nie wiąże się to jednak z gorszą wydajnością. Komputery poleasingowe do gier noszą niewielkie ślady użytkowania, ale ich podzespoły działają równie dobrze, co w fabrycznie nowych urządzeniach. Wynika to z niskiego stopnia eksploatacji. W większości przypadków tanie komputery gamingowe mają nie więcej niż 2-3 lata. A to oznacza, że wciąż nadają się do odpalania najnowszych, premierowych tytułów.

W naszym asortymencie znajdą Państwo komputery marki Dell, HP czy Lenovo Tanie komputery dla graczy wyposażone zostały w podzespoły przeznaczone specjalnie do uruchamiania najnowszych gier, takie jak:

Nowe, bardzo wydajne karty graficzne
Szybkie dyski SSD
8GB pamięci RAM
Wydajne procesory firmy Intel
Porządnie wykonane układy chłodzenia
Oryginalny system Windows 10/11 Pro

GWARANCJA NA NOWE KOMPUTERY WYNOSI 2 LATA!

KOMPUTERY NOWE

Komputery stacjonarne gamingowe to idealne rozwiązanie dla wszystkich graczy, poszukujących wspaniałych doznań, płynących z wirtualnej rozrywki. Wydajne komputery do gier został zaprojektowany indywidualnie z myślą o profesjonalnych graczach, którzy cenią sobie wysoką jakość grafiki. Wybierając taki komputer cena i jakość powinny mieć dla użytkowników największe znaczenie. Parametry komputera do gier warto porównać jeszcze przed zakupem, a w razie wątpliwości chętnie pomożemy dobrać odpowiedni komputer stacjonarny PC. Rozgrywki najpopularniejszych gier na rynku wymagają dobrego sprzętu: wydajnych grafik, procesorów. Taki sprzęt właśnie mogą znaleźć Państwo w naszej ofercie.

Komputery te posiadają:

Bardzo wydajne karty graficzne
Dyski SSD na port M.2 (dużo szybsze od standardowych dysków)
Najnowsze procesory od Intela i AMD
16GB pamięci RAM o dużej częstotliwości
Obudowy ze świetnie wyglądającym podświetleniem RGB i świetną cyrkulacją powietrza zapewnioną przez aż 4 wentylatory
Cicho działąjące, certyfikowane zasilacze 500W
Oryginalny system Windows 10/11 Pro

SERWIS KONSOL

Twoja konsola się przegrzewa przez co wolno chodzi? Nie włącza się? Niezależnie…

Więcej

SERWIS DRUKAREK

Twoja drukarka nagle przestaje działać lub drukuje niedokładnie? Bez względu na to,…

Więcej