Nowe

Oferty z dnia 22-12-2020r. (ceny brutto, zawierają 23% VAT)


Komputery do biura

Wszystkie nasze komputery do biura oparte są na platformie firmy INTEL. Posiadają szybki dysk SSD o pojemności minimum 240GB na dane, napęd optyczny – nagrywarkę DVD oraz wbudowany czytnik kart. Mają zainstalowany oryginalny system operacyjny Microsoft Windows 10 w wersji PRO wraz z najnowszymi aktualizacjami podnoszącymi funkcjonalność i bezpieczeństwo. Całość zamknięta jest w bardzo solidnej obudowie SilentiumPC Armis AR1 wraz z niezawodnym zasilaczem Chiftec lub Thermaltake.
Gwarancja 24 miesiące z możliwością wydłużenia do 36 m-cy za dopłatą.

Komputery do domu

Komputery do domu oparte są na 2 platformach:

Posiadają szybki dysk SSD o pojemności minimum 240GB na system oraz drugi tradycyjny dysk talerzowy HDD o pojemności 2TB na dane. Dodatkowo zainstalowana została karta graficzna GeForce GTX 1650 z pamięcią 4GB DDR6. Zawierają oryginalny system operacyjny Microsoft Windows 10 w wersji PRO wraz z najnowszymi aktualizacjami podnoszącymi funkcjonalność i bezpieczeństwo. Całość zamknięta jest w bardzo solidnej obudowie SilentiumPC z przeszklonym bokiem wraz z niezawodnym zasilaczem Thermaltake o mocy 650W. Gwarancja 24 miesiące z możliwością wydłużenia do 36 m-cy za dopłatą.

.

Komputery dla graczy

Komputery dla graczy oparte są również na 2 platformach:

Posiadają ultra szybki dysk SSD Gen3x4 M.2 2280 o odczycie sięgającym 3500MB/s i pojemności minimum 256GB na system oraz drugi dysk twardy SSD lub HDD na dane. Dodatkowo zainstalowana została karta graficzna GeForce GTX 1660 / 1660Ti / 2060 (do wyboru) z pamięcią 6GB lub 8GB DDR6. Zawierają oryginalny system operacyjny Microsoft Windows 10 w wersji PRO wraz z najnowszymi aktualizacjami podnoszącymi funkcjonalność i bezpieczeństwo. Całość zamknięta jest w bardzo solidnej obudowie SilentiumPC Signum SG1V Evo TG ARGB z przeszklonym bokiem wraz z niezawodnym zasilaczem Thermaltake o mocy 650W lub 700W. W środku komputera zamontowane zostały podświetlane diodami LED RGB o zmiennych kolorach: 4 wentylatory 12cm, pamięci RAM oraz dysk SSD.M2. Gwarancja 24 miesiące z możliwością wydłużenia do 36 m-cy za dopłatą.

.