KONIEC WINDOWS 7

Z dniem 15 stycznia 2020 firma Microsoft, zgodnie w wcześniejszymi zapowiedziami, oficjalnie uśmierciła Windowsa 7. Oczywiście nie oznacza to, że system przestanie nagle działać. Po prostu nie będzie on już otrzymywał żadnych aktualizacji, wliczając w to nie tylko pakiety zawierające nowe funkcje i usprawnienia, ale także łatki bezpieczeństwa.

Osobom, które dalej korzystają z Windowsa 7, stanowczo zaleca się przesiąść na Windowsa 10. W innym przypadku będą one narażone na wirusy, ataki hakerów, co przy wykorzystywaniu komputera np. do płatności internetowych, może doprowadzić do włamania na Państwa konto bankowe i wykradzenia Państwa pieniędzy !

Zalecamy również posiadanie aktualnej wersji pakietu antywirusowego z wykupioną subskrypcją. Można ją nabyć w naszych sklepach dużo taniej niż zamawiając przez strony producentów oprogramowania.

Wszystko to możesz zrobić z pomocą naszego serwisu komputerowego. Zlecając nam aktualizację Windows 7 na Windows 10 najnowszy oryginalny system operacyjny otrzymasz ZA DARMO !!! Kosztem będzie jedynie nasza usługa, którą wykonamy w profesjonalny sposób, bez ryzyka utraty Twoich cennych danych i programów.

Z przyjemnością pomożemy w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących tej aktualizacji tak, aby wyeliminować potencjalne niebezpieczeństwo i zabezpieczyć Państwa sprzęt komputerowy.

Więcej informacji na temat zakończenia wsparcia technicznego systemu Windows 7 można znaleźć na stronie www.microsoft.com/windows7.

Masz dodatkowe pytania dotyczące aktualizacji Windows i oprogramowania? Skontaktuj się z nami dzwoniąc pod numery tel.:

797 920 940

504 966 166

796 425 825

Wróć do strony głównej