FUJITSU Lifebook

Fujitsu LifeBook E734 to niewielki i mobilny notebook przeznaczony dla klienta biznesowego. Łączy w sobie wysoką funkcjonalność, solidne wykonanie oraz wydajność niezbędną do wygodnej pracy. W naszych sklepach znajdziecie go w cenie 1690zł (cena obejmuje gwarancję na 3 miesiące)!

Jest to zaawansowany technologicznie laptop o wysokiej mobilności i o szerokim zastosowaniu. Na wydajność notebooka wpływa taktowanie procesora i5-4200M , które w tym przypadku wynosi 2.6 GHz. Taktowanie może zostać podniesione do 3,1GHz dzięki technologii Intel Turbo Boost. Procesor ten ma zintegrowany układ grafiki HD Graphics 4600 działający z zegarami od 0,4 do 1,15 GHz. Laptop ma 8GB pamięci RAM DDR-3 o częstotliwości 1600MHz (maksymalnie 16GB). Na jego wydajność wpływa w szczególności bardzo szybki i pojemny dysk SSD 480GB Kingstona, o transferach 500MB/s.

Przekątna ekranu wynosi w tym modelu 13.3”. Obraz wyświetlany jest w rozdzielczości 1366 x 768, co umożliwia komfortową pracę z notebookiem. Bateria o pojemności 72mAh starcza na ok. 4h (w trybie eco).

Na urządzeniu zainstalowany jest oryginalny system Windows 10 wraz z pakietem biurowym (Libre Office) i podstawowymi aplikacjami.

Parametry laptopa:

  • Procesor: Intel Core i5-4200M (2 rdzenie, 4 wątki,
    taktowanie 2,6 – 3,1GHz, 3MB pamięci cache)
  • Ekran: 13,3″ o rozdzielczości 1366×768 (HD)
  • RAM: 8GB DDR-3
  • Dysk: SSD 480GB Kingston
  • Karta graficzna: Intel HD Graphics 4600
  • System: Windows 10 Pro
  • Wbudowana kamera z mikrofonem
  • Nagrywarka DVD-RW

Dodatkowymi zaletami laptopa są wbudowana kamera z mikrofonem, która w czasie pandemii na pewno się przyda oraz nagrywarka DVD-RW, dzięki której do laptopa możemy wkładać płyty.

Choć Fujitsu LifeBook E734 ma przeznaczenie biznesowe, szara obudowa jest ozdobiona odważnymi czerwonymi elementami. Zawiasy działają z akuratnym oporem, bardzo dobrze utrzymują ekran i amortyzują ewentualne drgania. Ich dużym atutem jest także pokaźny zakres, w jakim można manipulować położeniem ekranu . Spasowanie notebooka jest dobre. Elementy obudowy przylegają do siebie dokładnie, nie ma również zbyt ostrych krawędzi. Za to nóżki są wykonane z materiału, który zabezpiecza notebook przed niepożądanym przesuwaniem po powierzchni stołu.

Zestaw złączy zewnętrznych jest dosyć typowy i obejmuje trzy porty USB 3.0, pojedynczy USB 2.0, D-Sub, DisplayPort, LAN, dwa gniazda audio, gniazdo zasilania i gniazdo blokady Kensingtona. Wykorzystanie gniazd audio lub USB z prawej strony będzie przeszkadzać w używaniu myszki.

Wróć do strony głównej