Back to school

Kompletowanie szkolnej wyprawki bywa męczące i pochłania sporą część domowego budżetu. Coraz częściej oprócz zeszytów, książek i akcesoriów piśmienniczych czy plecaka, konieczny okazuje się również komputer. Wybierając urządzenie dla uczącego się dziecka, rodzice zwykle stają przed trudną decyzją – nowy, droższy laptop, czy jednak poleasingowy, nieco tańszy model.

Laptopy poleasingowe to sprawne, wydajne urządzenia, które z powodzeniem można dalej używać. W większości są to nowoczesne modele, które sprzedały firmy, by zainwestować pieniądze w nowsze rozwiązania. W naszym serwisie przechodzą one gruntowny przegląd i są przygotowywane do dalszej pracy. Czyszczenie, wymiana pasty, czy wgranie od nowa systemu operacyjnego oraz najbardziej potrzebnych programów sprawiają, że kupujący otrzymuje w pełni sprawne i co najważniejsze, sprawdzone urządzenie. Zwykle noszą nieliczne ślady użytkowania na obudowie. Tanie, używane laptopy poleasingowe to dobre rozwiązanie na start. Wydajne modle świetnie sprawdzą się do nauki czy rozrywki i nie uszczuplą znacząco domowego budżetu.

Wybór odpowiedniego modelu zależy głównie od indywidualnych preferencji ucznia. W szkole podstawowej w zupełności wystarczy model ze średniej półki cenowej. Kupując nowe urządzenie masz pewność, że wszystkie podzespoły są oryginalne. Laptop dla dziecka, które dopiero zaczyna naukę, powinien być prosty w obsłudze, szybki i lekki. Do nauki zdalnej z powodzeniem wystarczy urządzenie z drugiej ręki.

Po zakupie urządzenia warto uświadomić dziecku jak prawidłowo zadbać o urządzenie. Regularnie przecieraj ekran i obudowę. Warto ograniczyć jedzenie i picie w trakcie pracy. Nie zapomnij również o aspektach bezpiecznego poruszania się po sieci. Możesz również zainstalować blokadę rodzicielską na stronach, których dziecko nie powinno odwiedzać.

W naszym sklepie znajdą Państwo wiele nowych oraz poleasingowych laptopów. Nasi sprzedawcy chętnie pomogą dokonać trafnego wyboru.
Serdecznie zapraszamy do zakupów!

Wróć do strony głównej